446.-447. místo: František Hloch

Místo bydliště:
Věk: 60

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Mým oblíbeným vrcholem je Javorníček,nejméně zajímavá byla asi Lysá hora u Vsetína,ale pokud bych hodnotil nejen samotný vrchol,ale i cestu k němu,tak cesta z Cábu přes Krošenky na L.H.nebyla vůbec špatná.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Přikloním se k většině – Lysá hora.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Na 5 vrcholech.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vše jsem odjezdil na kole Merida(MTB). S kým na vrcholy – některé kopce sám(hledal jsem optimální trasu pro následnou jízdu s manželkou),některé s kamarády a většinu s manželkou.Tak se mi podařilo být na většině kopcích vícekrát,např.na ne příliš zajímavém vrcholu Píšková jsem byl 4x.Nemohu se pochlubit,že bych vše jel z domu,to bylo letos nereálné,ale pro příští rok by to mohla být výzva(to už tam snad nebude Lysá hora).

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Ujel jsem 574 km a nastoupal 8 935m.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Nepříjemnosti se mně letos vyhýbaly a k těm příjemným určitě patřila setkání s „véčkaři"(jak při zdolávání vrcholů,tak i při společných vyjížďkách).

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Ze zásadních principů VKV bych nic neměnil,jsem pro rozšíření o kategorii elektrokolařů.Pokud jde o nějaké změny k lepšímu,tak si myslím,že Michal s Adamem se snaží přijít s novými věcmi,např. besedy VKV a chystaný e-shop.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Jelikož jsem již viděl návrh vrcholů na příští rok,tak zde raději nebudu nic uvádět.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Letošní sezóna byla na cyklistické zážitky opravdu bohatá – v červnu s kamarády týden na Vysočině,v červenci 14 dní ve francouzských Alpách,v srpnu týden s rodinou v rakouských Alpách a završila to týdenní MTB paráda v Černé Hoře.A samozřejmě nesmím opomenout i absolvování VKV ( s manželkou ).

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.