526. místo: Jiří Krejčí

Místo bydliště: Vsetín
Věk: 40

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Jako samotný vrchol se mi nejméně líbila Lysá na Ohradě , i když trasa přes Krošenky byla moc hezká. A nejvíc se mi asi líbilo u Žídkova buku , protože mi tam vyšlo krásné počasí.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Díky tomu, že jsem všechny vrcholy nejel z domu , ale přibližoval jsem se , tak to byla asi trasa Vsetín – Svinec – U javoru. To stoupání z Valmezu na Lhoty bylo výživné.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

8

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Mám 10let starý, skládaný MTB. Nejčastěji jsem jezdil sám. Jednou jsem se přiblížil autem a 2xvlakem. Tímto smekám před každým , kdo odjel VKV bez přiblížení. Zatím je na nad moje síly a možnosti , ale doufám , že se někdy v budoucnosti k těmto účastníkům přidám.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Něco málo přes 600km.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Krušný byl možná můj poslední výjezd z Portáše přes Malý Javorník na Javorníček. Už od Portáše se objevoval sníh a na Malém Javorníku bylo bílo. A ten sjezd na Bukovinu... Ale zase na Javorníčku jsem narazil na dvě sympatické holky, které rovněž jezdí VKV. Tímto je zdravím a přeju jim ,ať to ve zdraví dojedou.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Přibral bych ,,do party" i běžce. Sám jsem si několik vrcholů odběhl a myslím ,že by se tento nápad v běžecké komunitě ujal.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Mám rád skály,tak třeba Horní Lačnovské skály nebo Pulčiny.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Doufám , že si více užiju následující ročníky a budu jezdit více ,,napohodu" a ne na poslední chvíli a ,,nasilu" jako tento ročník. Taky doufám ve více společných vyjížděk se svou ženou. Jestli nás tedy děti pustí...
Jo a rád bych to příště odjel bez přibližování..

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.