Co je WOCO Vrchařská koruna Valašska?

Termín akce:

1. dubna - 30. listopadu 2017

Popis akce:

WOCO Vrchařská korunu Valašska (VKV) je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole (pozor: nikoliv na elektrokole) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na náš mail.

Bikeři se WOCO VKV účastní na vlastní nebezpečí!

Zasláním vrcholových fotografií současně dávají organizátorům právo tyto fotografie použít ke zveřejnění!

Seznam vrcholů

Souhrn najdete v sekci Vrcholy. Obsahuje nejen samotný přehled vrcholů, ale i základní informace o nich, fotografie a také tip na výjezd.

Ceny:

Každý držitel WOCO VKV obdrží na slavnostním galavečeru v závěru ročníku hodnotné ceny (certifikát, dárkové předměty s logem VKV a další ceny od partnerů akce).

Kategorie:

 1. HLAVNÍ KATEGORIE - o pořadí rozhoduje datum zaslání fotek na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 2. VKV JUNIOR - S AUSTINEM NA VRCHOL! - kategorie pro děti a mládež - více v sekci zde.
 3. VKV BEZ BARIÉR - kategorie pro handicapované (handbikery) - více již brzy zde
 4. VKV AMBASADOR - každý, kdo zdolá kompletní dvacítku vrcholů v dresu VKV, obdrží speciální ocenění pro VKV ambasadora. VKV ambasadory se stanou i vybraní držitelé, kteří nám zašlou fotografii s tematikou VKV (v dresu VKV, se sampolepkou VKV, s bidonem VKV apod.), kterou pořídí mimo území VKV a tím přispějí k propagaci VKV za jejími hranicemi.
 5. Nejmladší držitel WOCO VKV
 6. Nejstarší držitel WOCO VKV
 7. Nejlepší bikerka WOCO VKV - tuto cenu obdrží bikerka, která jako první zdolá všech 20 vrcholů
 8. Miss WOCO VKV - zvolena bude prostřednictvím ankety na www.vkv-bike.cz, a to ze všech držitelek WOCO VKV.
 9. Missák WOCO VKV - zvolen bude prostřednictvím ankety na www.vkv-bike.cz, a to ze všech držitelů WOCO VKV.
 10. Nejlepší fotografie WOCO VKV - ze zaslaných fotografií bude vybráno 10 nejlepších (nejoriginálnějších) ze kterých vzejde na základě hlasování (na webových stránkách www.vkv- bike.cz) vítězná fotografie.
 11. Nejvzdálenější držitel WOCO VKV
 12. Nejatraktivnější příběh - při zdolávání vrcholů každý z nás zažije spoustu zajímavých situací, příběhů. Ten nejatraktivnější bude v internetové anketě vybrán čtenáři.
 13. Foto soutěž Resortu Valachy - speciální cenu našeho partnera Resortu Valachy obdrží autor, či autoři nejatraktivnějších fotografií z vrcholu Kotlová.
 14. Soutěž o elektrokolo společnosti Topkolo - do slosování o elektrokolo v hodnotě 70 000,- Kč od našeho partnera Topkolo se dostane každý, kdo zdolá v dresu zmíněné společnosti alespoň 10 vrcholů. Podrobnější pravidla ZDE.

Mapa vrcholů:


Zobrazit celou mapu na Mapy.cz