291.-292. místo: Tomáš Vrátník

Místo bydliště:
Věk: 30

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíc na mě zapůsobil Klášťov, který má sám o sobě tajemnou atmosféru. Težko napsa, který kopec se líbil nejméně. Volím dle atraktivnosti a výhledu a je to Lysá hora (Vsetín)

Který vrchol byl nejnáročnější?

Všechny kopce byly s holkami náročné. Tento rok pro mě byla nejhorší paradoxně Kopřivná. Jeli jsme tam z vrzavých skal za velkého horka, byl jsem po službě a ten „hlaďák" těsně před vrcholem mě sundal. �� Nakonec vše dobře dopadlo. Jo a ještě...hodně fyzicky náročné bylo vytlačit kola s holkama na javornický hřeben z Příschlopu

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl poprvé v životě?

5 ks

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Na kole značky GT Avalanche, sedačka Hamax. Vrcholy jsem zdolával se svými milovanými kuřátky �� Přiblížení autem bylo žádoucí. Museli jsme volit trasy délky 30-50km, aby nám to holky v sedačkách useděly. Nejlépe nějaký okruh, ať se nevracíme po stejné cestě. Holky jsme samozřejmě každou chvíli sundávali a dopřávali jim volného pohybu. Myslím, že s námi byly spokojené a že si to také užily. Za to jim patří velký dík a obdiv. Stejně tak mé ženě.

Kolik jsi během zdolávání najel kilometrů?

cca 400km při 14 nezapomenutelných vyjížďkách

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil?

Myslím, že jsme se většinu času bavili. Nejvtipnější byla Valinka, která usnula kdykoli a kdekoliv.

Co bych na VKV změnil či vylepšil?

VKV má svůj přirozený vývoj, který je od prvního ročníku znatelný. S radikálním vylepšováním bych byl rozhodně opatrný, protože by projekt mohl ztratit své kouzlo. Z toho všeho pro mě vyplývá, že to pořadatelé dělají dobře.

Jaký vrchol bych zařadil do příštího ročníku?

Kelčský Javorník

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.