299.-300. místo: Robert Tekula

Místo bydliště: Kopřivnice
Věk:
48

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Moc se mi líbil Žídkův buk - celé okolí je moc krásné a docela mě překvapila atmosféra místa, a moc hezké bylo i Cábské jezero. Nemůžu říct, že by se mi nějaký vrchol nelíbil, ale možná Klášťov, jelikož jsme nahjoru tahali kola na zádech a moc jsme si to neužili :-)

Který vrchol byl nejnáročnější?

Lysá Hora (jako vždy :-))

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

na 17 - a jsem rád, že jsem ta místa navštívil

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vrcholy jsem zdolával se synem v rámci zpestření jeho tréningu. Syn jezdí MTB závody za juniory a vrcholy jsme brali jako příjemné doplnění mezi závody. Přiznám se, že jsme na několik vrcholů použili jako přibližovadlo auto, jelikož jsme neměli tolik času trávit jízdou po silnici (zejména nejjižnější vrcholy). Většinou jsme si to naplánovali jako 30 - 60 km okruhy s cvičením techniky - kolem každého vrcholu jsme našli mnoho technických pasáží a to nás opravdu bavilo. Kola 4Ever Virus 1 a Ghost Lector 6 LC

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

cca 520 km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Syn chytil 2 defekty a mě na předposledním vrcholu (hotel Portáš) při sjezdu na Papajské sedlo prasknul rám. Díky tomu jsme dokončili poslední vrchol až na konci srpna (jinak bychom je měli už začátkem července)

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Nic - je to super akce. Poznali jsme místa, která bychom snad jinak nikdy nenavštívili.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Náš oblíbený vrchol Javorník (u Veřovic) nebo Bílá hora u Kopřivnice

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Snad jen být zdravý abych mohl jezdit co nejdéle - neznám lepší pohyb :-)

Místo bydliště: Kopřivnice
Věk: 48

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně? Moc se mi líbil Žídkův buk - celé okolí je moc krásné a docela mě překvapila atmosféra místa, a moc hezké bylo i Cábské jezero. Nemůžu říct, že by se mi nějaký vrchol nelíbil, ale možná Klášťov, jelikož jsme nahjoru tahali kola na zádech a moc jsme si to neužili :-)

Který vrchol byl nejnáročnější? Lysá Hora (jako vždy :-))

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě? na 17 - a jsem rád, že jsem ta místa navštívil

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu) - Vrcholy jsem zdolával se synem v rámci zpestření jeho tréningu. Syn jezdí MTB závody za juniory a vrcholy jsme brali jako příjemné doplnění mezi závody. Přiznám se, že jsme na několik vrcholů použili jako přibližovadlo auto, jelikož jsme neměli tolik času trávit jízdou po silnici (zejména nejjižnější vrcholy). Většinou jsme si to naplánovali jako 30 - 60 km okruhy s cvičením techniky - kolem každého vrcholu jsme našli mnoho technických pasáží a to nás opravdu bavilo. Kola 4Ever Virus 1  a Ghost Lector 6 LC

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů? cca 520 km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)? Syn chytil 2 defekty a mě na předposledním vrcholu (hotel Portáš) při sjezdu na Papajské sedlo prasknul rám. Díky tomu jsme dokončili poslední vrchol až na konci srpna (jinak bychom je měli už začátkem července)

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)? Nic - je to super akce. Poznali jsme místa, která bychom snad jinak nikdy nenavštívili.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku? Náš oblíbený vrchol Javorník (u Veřovic) nebo Bílá hora u Kopřivnice

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen). Snad jen být zdravý abych mohl jezdit co nejdéle - neznám lepší pohyb :-)

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.