435. místo: Petr Strnadel

Místo bydliště: Malhotice
k: 33

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Na tohle není snadná odpověď. Nejde ani tak o vrchol jako o cestu na něj, počasí a případná společnost na cestě. Líbil se mi Ondřejník, kde jsem byl prvně s manželkou, a bylo parádní počasí. Nic ve mně nezanechala Lysá hora u Vsetína kromě neskutečného krpálu nahoru.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Obě Lysé Hory. Na tu u Vsetína jsem se vydal při vyjetí po náročné akci, s tím že si protočím nohy na silnici kolem Bečvy do Vsetína a tam si vyjedu ten brdek. Převody došly za posledním domem a lámal jsem to až nahoru. Lysou Horu v Beskydech jsem zdolal při cyklistické akci Peklo Moravy, kde výjezd nahoru je zhruba na 300 stém km. Po celém dni na sladkých patácích jsem to vyjel jen díky neskutečné chuti na hořké pivo.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Na desíti.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Na horském nebo silničním kole podle přístupové cesty. Vrcholy, jenž šly zdolat na silnici, jsem jezdil všechny z domu kromě LH. Blízké horské vrcholy jsem jezdil z domu. Jelikož mě už přestaly bavit silniční přesuny na horském kole tak vzdálenější vrcholy jsem se přiblížil autem, a raději si zajezdil po horách, ne jen vyjet na vrchol a dolů. Např. Vizovický hřeben jsem si projel celý a po cestě vyfotil dva vrcholy.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

1098km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Žádné píchnutí, jedno napadení psem, dobrá jsou setkání s ostatními véčkaři.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Mohly by se diplomy při neúčasti na vyhlášení zasílat poštou. I kdybych si měl poštu zaplatit. Ne vždy je možné se vyhlášení zúčastnit.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Makita.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.