463.-464. místo: Hana Adámková

Místo bydliště: Bystřička
Věk: 42

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejpěknější byl asi Javorníček Nelíbila se mě Vsetínská Lysá hora, protože z ní není žádný rozhled a není ničím zajímavá. Pokud tedy nechci vylézt zrovna na vysílač  Na druhou stranu pokračuje z ní pěkný hřeben přes Krošenky na Cáb.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Z hlediska náročnosti určitě Lysá hora, protože je nejvyšší a má největší převýšení. Z technického hlediska myslím Javorníček a Klášťov. Ovšem každý si může udělat peklo z kteréhokoliv vrcholu, když si ho pěkně nakombinuje... Rosťa Machů můj spolužák a kámoš to perfektně umí.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Javorníček – náročnost, krásné výhledy, málo lidí

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)
MRX EVO Carbon 26" Hard tail. Polovina z domu, polovina s přiblížením

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

765km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Nejúsměvnější prý bylo, když jsem jí slíbil, že po zdolání posledního vrcholu si dáme na Lysédobrý oběd a oslavíme to sklenkou vína. Jenomže já jsem na vrcholu zjistil, že jsem si v autě zapomněl peněženku a ona u sebe také nemněla ani vindru. A tak jsme si dali na hoře aspoň pusu. Ta byla zadarmo.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Já bych VKV asi poslal na méně známé vrcholy. Vím, že to nejde ruku v ruce s reklamou a propagací, ale nejvyšší není nejlepší. V mých očích je nesmysl „závod" ve kterém pár borců zdolá VKV za dva či dokonce za jeden den, ale nikomu to neberu a smekám před tím výkonem. Otázka je, co z těch vrcholů pak ti borci mají, když je projedou v noci. Primárně by to mělo být asi o poznávání Valašské krajiny.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.